Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi
Yasin Söyler
E-posta: yasinsoyler@haberego.com

Haber Editörleri / News Editors
Veysi Kundura
İletişim E-posta: veysi@haberego.com

Şener Sabır
İletişim E-posta: sener@haberego.com

Onur Safca
İletişim E-posta: onur@haberego.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Haydar Kıvam
İletişim E-posta: haydar@haberego.com

Diğer Katkıda Bulunan Editörler:
Haberego.com için Niyazi Çolak.

Mali Müşavir / Financial Advisor
Fahrettin Altay
E-posta: fahrettin@haberego.com

Reklam / Advertise
reklam@haberdk.com

Barındırma / Hosting
Güzel Hosting İnternet Hizmetleri

Yazılım / Software
Sitemizde wordpress altyapısı ile birlikte oHaber teması kullanılmaktadır.

Geliştiriciler
Kerem Sürmeli
E-posta: kerem@haberego.com

İletişim / Contact
Adres: Talat Mah. No: 91 Kemalpaşa/İZMİR
Telefon: 0232 457 41 11
E-posta: iletisim@haberego.com

YASAL UYARI: Haberego.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Haberego.com’a aittir.

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Haberego.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Haberego.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Haberego.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.